شرایط و قوانین استفاده از سامانه و خرید آن

 1. این وب سایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.
 2. کلیه مشتریان و خریداران محترم ملزم به رعایت قوانین و مقررات قید شده در این صفجه می باشند و با خرید سامانه و اسکریپت ها ، موافقت کامل خود را با این مفاد اعلام می دارند.
 3. پیمنت اسکریپت تنها بر روی دامنه www.paymentscript.ir فعالیت نموده و سایر سایت های مشابه هیچ ارتباطی با این وب سایت نخواهند داشت
 4. پیمنت اسکریپت ، فایل های مربوط به سامانه پرداخت خریداری شده را پس از واریز وجه مشتری به ایمیل قید شده وی در فرم سفارش ارسال می نماید. مسئولیت درج اطلاعات اشتباه تماماً بر عهده مشتری بوده و وجوه واریزی امکان بازگشت را دارا نمی باشند.
 5. سامانه های پرداخت خریداری شده تنها بر روی یک دامنه (که توسط خریدار در فرم سفارش مشخص می گردند) قابلیت نصب و استفاده بدون محدودیت زمانی را خواهند داشت.
 6. مشتری دقیقاً فایل هایی مشابه با آنچه که در دموی سامانه قابل مشاهده است را دریافت خواهد نمود و امکان اعمال تغییر در آنرا نخواهد داشت. هر گونه تغییر درخواستی در این سامانه در صورت امکان، با پرداخت هزینه های جداگانه قابل اعمال خواهد بود.
 7. پیمنت اسکریپت موظف به نصب سامانه بر روی سرور مشتری نبوده و در صورت تمایل ، مشتری می تواند طی هماهنگی و با پرداخت مبلغ 30000 تومان ، نصب سامانه را به پیمنت اسکریپت واگذار نماید. برای این منظور درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید.
 8. پیمنت اسکریپت مسئولیتی بابت نصب لودرهای سورس گاردین و تنظیمات هاست نخواهد داشت.
 9. مشتری موظف به حصول اطمینان از آماده بودن سرور جهت استفاده از سامانه خریداری شده می باشد.
 10. سورس سامانه باز نبوده و امکان ویرایش آن توسط مشتری وجود نخواهد داشت.
 11. مسئولیت عقد قرارداد با شرکت های تابعه بانک ها که ارائه دهنده مجوز درگاه های پرداخت اینترنتی می باشند تماماً بر عهده مشتری می باشد
 12. هیچ مبلغی از تراکنش های مالی انجام شده به حساب پیمنت اسکریپت واریز نشده و تماماً به حساب خریدار این سامانه واریز می گردد. (هیچ درصدی از مبلغ واریز شده کسر نخواهد شد)
 13. فایل های سامانه تنها یک بار برای مشتری ارسال گردیده و مسئولیت نگهداری از آنها بر عهده وی خواهد بود.
 14. مسئولیت طی مراحل و اخذ نماد اعتماد الکترونیک در صورت نیاز بر عهده مشتری بوده و پیمنت اسکریپت تنها سامانه پرداخت را برای مشتریان خود تأمین خواهد نمود.
 15. محتوای موجود در این توافقنامه به مرور زمان و بدون اطلاع قبلی امکان تغییر خواهد داشت.